Testimonial Category: Řekli o nás

Sigma VVÚ

Díky spolupráci se studiem Palec s.r.o. jsme se posunuli v oblasti marketingu a propagace našich výrobků a služeb do současnosti. Výborná spolupráce, komunikace, nápady, a hlavně široký záběr služeb, to je stručný výklad vlastností našeho partnera. Palec nahoru!

ARPOK

Studio Palec.net pro nás sází český překlad a finalizuje grafiku třídílné učebnice Světové dějiny lidstva. Na naší spolupráci oceňuji profesionalitu, rychlost a lidský přístup. V Palci pracují profíci ve svém oboru.

Café Gape

Díky spolupráci se společností Palec.net jsme během krátké doby našli pro pražírnu Café Gape mnoho nových zákazníků na internetu. Líbí se nám komplexnost služeb, které nabízí – od internetového marketingu, reklam až po samotnou přípravu grafiky. … Číst více »

CzechGlobe

Díky čisté a kvalitní grafice a vizuálnímu stylu zpracovaného studiem Palec jsou materiály pro naši prezentaci a popularizaci nezaměnitelné. Za téměř 15 let spolupráce pro nás studio  vytvořilo celou řadu tiskových materiálů, posterů, bannerů,  výstavních expozic, které vždy s citem … Číst více »

Ing. Zdeněk Pospíšilík

Vždy perfektně odvedená práce – marketing, grafika, tisk – proto spolupracujeme už tolik let. V Palci jsou lidé se širokým potenciálem, kteří na co chytnou, to se jim daří. Oceňuji osobní přístup a profesionalitu.

Hana Pospíšilíková

Se studiem Palec.net spolupracujeme v oblasti marketingu už dlouhá léta. Vyzdvihuji inovativní nápady, střízlivý pohled na věc a komplexnost celé služby. Výsledkem bývá obvykle produkt, který úspěšně odolá i největší konkurenci. Vždy je vše na jedničku. Nebojím se … Číst více »

Jana Krejčová

Mladý, vzdělaný a inspirativní kolektiv Palce mi vyhovuje, a proto: Nechoďte do kavárny, přijďte do Palce!