Služby

To nejoblíbenější z našich služeb

Nestojíme roky tam, kde nás naposledy postavili. Vlastní služby vyvíjíme s každým zákazníkem a s radostí se rozbíháme jeho směrem. Proto se ani paleta našich služeb nedá jednoduše obsáhnout v heslech a omezeném počtu kapitol.

Ty nejdůležitější oblasti, ve kterých nás rádi zákazníci využívají, jsme se přesto snažili popsat v jednotlivých sekcích níže. Pokud máte pocit, že je toho i na zavedené reklamní a grafické studio hodně, věřte našim téměř dvacetiletým zkušenostem nebo se podívejte, kteří klienti s námi spolupracují dlouhodobě.

Jestli jste ale v následujících řádcích nenašli přesně, co hledáte, kontaktujte nás prosím. Určitě se nakonec přesvědčíte, že i tohle zvládneme na jedničku!

ikona kategorie Grafický design & sazba

Grafický design & sazba

Autorsky navrhujeme vzhled tiskovin i elektronických médií, provádíme hladkou i akcidenční sazbu a přípravu pro tisk (pre-press).

Reference & Info »
ikona kategorie Weby & eshopy

Weby & eshopy

Spravujeme domény, vyvíjíme a spravujeme weby, poskytujeme technickou podporu i optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Reference & Info »
ikona kategorie Online reklama & e-commerce

Online reklama & e-commerce

Vaše výkonnostní kampaně, newslettery a reklamy navrhneme tak, aby vydělávaly – podle cílové skupiny i samotného produktu či služby.

Reference & Info »
ikona kategorie Sociální sítě

Sociální sítě

Tvoříme kampaně na sociálních sítích, spravujeme firemní a produktové profily, tvoříme pro ně textový obsah, grafiku i multimédia.

Reference & Info »
ikona kategorie Marketingové strategie

Marketingové strategie

Sestavíme koncepce reklamních a komunikačních kampaní, marketingové strategie i mediamix pro vaše služby či produkty. Provádíme marketingový audit.

Reference & Info »
ikona kategorie Fotografie & retuše

Fotografie & retuše

Fotíme produkty, portréty, provozovny i exteriéry, ze země i ze vzduchu. Vaše produkty naaranžujeme, vyretušujeme, upravíme v post-produkci a připravíme pro publikování na eshopech, v newsletterech nebo v tiskovinách.

Reference & Info »
ikona kategorie Audio a video produkce

Audio a video produkce

Produkujeme a lokalizujeme reklamní spoty, natáčíme voiceovery a post-synchrony, doplňujeme titulky, vysíláme online streamy, vyrábíme animace i voiceovery.

Reference & Info »
ikona kategorie Tisk a redakční příprava

Tisk a redakční příprava

Provedeme redakční přípravu, jazykovou korekturu a vytiskneme vaše katalogy, brožury, knihy i reprezentativní publikace.

Reference & Info »
ikona kategorie Reklamní a dárkové předměty

Reklamní a dárkové předměty

Navrhujeme a dodáváme reklamní a dárkové předměty na klíč, zajistíme potisk, výšivku nebo gravírování laserem.

Reference & Info »
ikona kategorie Reklamní výroba

Reklamní výroba

Navrhujeme a vyrábíme značení budov, 3D nápisy, orientační systémy, reklamní totemy, rollupy, PVC samolepky, poutače i plachty.

Reference & Info »