služby

Online reklama & e-commerce

Výkonnostní reklamní kampaně sestavujeme s důrazem na jejich obchodní výsledky, které průběžně měříme, vyhodnocujeme a případně také nastavení upravujeme. Pro kvalitní realizaci online komunikační strategie si vytvoříme webové bannery i animovaná videa, připravíme emailové kampaně a newslettery.

Dokážeme provést audit vaší pozice v online prostředí, zrevidujeme stávající kampaně a prodejní efektivitu, zkontrolujeme a správně nastavíme vaše zápisy, profily a recenze ve firemních katalozích.

Pečlivě otestujeme a prověříme produktové feedy vašeho eshopu, abyste vytěžili maximum ze zbožových srovnávačů a automatizovaných reklam.

Nejčastější zakázky
z oblasti online reklamy a e-commerce

  • výkonnostní reklamní kampaně
  • audit kampaní a prodejní efektivity
  • webové bannery
  • správa firemních profilů a recenzí v katalozích
  • zbožové srovnávače a feedy
  • emailové kampaně a newslettery
  • další možnosti najdete také v sekcích Weby & e-shopy nebo Sociální sítě
Ilustrační obrázek - Palec.net - marketing, grafika, weby, e-shopy, foto a tisk

Marketing e-shopu a pražírny Café Gape

Pro rodinnou pražírnu Café Gape z Lošova chystáme grafické materiály včetně obalů, produktové fotografie na eshop, komplexní správu zbožových XML feedů a srovnávačů zboží, nastavení automatizace eshopu, PPC a bannerové kampaně (Google, Facebook, Instagram, Seznam.cz), kodérské úpravy na … Číst více »

Ilustrační obrázek - Palec.net - marketing, grafika, weby, e-shopy, foto a tisk

Správa sociálních sítí

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní správu sociálních sítí, reklamní kampaně včetně marketingové strategie a monitorování. Spravujeme jak webové stránky, tak profily na facebooku i instagramu. Vyrobíme veškeré bannery včetně reklamních spotů, které mohou být i animované. Vymyslíme slogany … Číst více »