o nás

studio palec se představuje

kdo jsme?

Studio Palec je moderní grafické, reklamní, DTP a produkční studio, pod jehož střechou se propojují zkušenosti jednotlivých pracovníků s moderními technologiemi strojů. Grafické návrhy, logotypy, webové stránky, internetové online aplikace, sazbu knih i brožur, plakátů, letáků a vizitek i samotný tisk zpracovávají zkušení profesionálové moderními postupy. Právě díky této příznivé kombinaci nabízíme vysokou kvalitu za dostupné ceny a ani náročné termíny nás od včasné dodávky zboží či služeb neodradí.

Veškeré technické vybavení studia průběžně obnovujeme, stejně jako dbáme na průběžně vzdělávání vlastního personálu i externích spolupracovníků. Jedině tak zůstáváme stále "s dobou" a dokážeme následovat aktuální trendy v polygrafii i grafice, jednotném vzhledu firem, elektronických médiích, programování webových prezentací nebo dokončujícím zpracování tiskovin. Výsledkem je vysoká flexibilita Studia Palec a jedinečná možnost získat všechny vám potřebné služby na jednom místě - od jednorázových drobných zakázek až po dlouhodobé partnerství pro tiskovou produkci, grafiku a klasickou i internetovou reklamu.

Studio Palec

Zajišťuje především tvorbu grafických návrhů a kompletní tisk katalogů, brožur, letáků, vizitek i knih a reprezentativních publikací.

Comedia

Zaměřuje se převážně na komerční a elektronická média. Vytváří webové stránky, redakční systémy, online aplikace či interaktivní CD a DVD.

právě dokončené projekty

Tisková produkce festivalu Divadelní FloraKnižní monografie Ladislav JalůvkaExpres grafika, tisk a výroba pro Sigma LutínAndree

Studio Palec

Studio Palec v sobě už od roku 2002 efektivně kombinuje grafický ateliér, reklamní agenturu a producenta ofsetového i digitálního tisku. Využívá přitom více než dvacetiletých zkušeností jednotlivých členů svého týmu.

Graficky vyřešíme vše, co je spojeno s utvářením jednotného firemního vzhledu, poskytujeme reklamní služby, zajišťujeme tisk veškerých prezentačních materiálů, realizujeme výstavy...