služby

co všechno pro vás můžeme udělat

Audio, video a multimedia

Tiskneme plnobarevně ve špičkové kvalitě a trvanlivosti na CD a DVD média (žádné samolepky), dodáváme je v PVC nebo kartonových pošetkách s vlastním plnobarevným potiskem, vyrábíme rozhlasové spoty, natáčíme video záznamy klasicky i ze vzduchu (drony, helikoptéry a kvadroptéry), lokalizujeme zvukové stopy spotů do jiných jazyků, programujeme multimediální prezentace včetně grafického návrhu, vyrábíme virtuální prohlídky, animované reklamní bannery a 3D vizualizace.
Nově také navrhujeme grafickou podobu mobilních aplikací, programujeme aplikace pro mobilní zařízení na zakázku a optimalizujeme stávající weby i aplikace pro aktuální zobrazování na telefonech, tabletech atd.

Prezentační rollupy a vše pro veletrhy

Realizace: září 2016

Prezentační rollupy a vše pro veletrhy

Snadno rozložitelné reklamní nosiče a vše ostatní pro firemní prezentace nebo tiskové konference dokážeme včetně grafiky a výroby dodat za pár dní.

detail projektu

Mediální kampaň Otevíráme Pevnost poznání

Realizace: leden 2016

Mediální kampaň Otevíráme Pevnost poznání

Komplexní reklamní kampaň - outdoor, direct mailing, signmaking, nákup reklamního prostoru v rádiích, denících a celoplošných magazínech.

detail projektu

CD Cimbálové muziky Bukovinka

Realizace: červenec 2015

CD Cimbálové muziky Bukovinka

Grafický návrh CD s bookletem a obalem včetně výroby nosičů.

detail projektu

Další realizace v sekci Audio, video a multimedia

Studuj příroduVýroční zpráva v tištěné podobě i na CDLokalizace reklamních videospotůPoznámkové bloky, DVD média a kartonové pošetky

Studio Palec

Studio Palec v sobě už od roku 2002 efektivně kombinuje grafický ateliér, reklamní agenturu a producenta ofsetového i digitálního tisku. Využívá přitom více než dvacetiletých zkušeností jednotlivých členů svého týmu.

Graficky vyřešíme vše, co je spojeno s utvářením jednotného firemního vzhledu, poskytujeme reklamní služby, zajišťujeme tisk veškerých prezentačních materiálů, realizujeme výstavy...