služby

co všechno pro vás můžeme udělat

Dárkové předměty a textil

V nabídce máme širokou paletu firemních, reklamních a dárkových předmětů, zajistíme také i jejich originální design přímo na míru. Samozřejmostí je kvalitní a trvanlivý potisk. Textilní výrobky z různých materiálů můžeme tisknout nebo je opatříme barevnou výšivkou.

Dokážeme potisknout i CD a DVD nosiče (s hudbou nebo daty, webovou prezentací apod.) a k nim kartonové obálky, papírové nebo PVC pošetky.

Expres grafika, tisk a výroba pro Sigma Lutín

Realizace: březen 2017

Expres grafika, tisk a výroba pro Sigma Lutín

Světově významná společnost na trhu čerpadel i velkých energetických celků se už několik let spoléhá na rychlost a kvalitu Studia Palec.

detail projektu

Stolní kalendáře

Realizace: prosinec 2016

Stolní kalendáře

Z dodaných fotografií nebo obrázků sestavíme kalendář na míru, žádné šablony opravdu nepoužíváme...

detail projektu

Prezentační rollupy a vše pro veletrhy

Realizace: září 2016

Prezentační rollupy a vše pro veletrhy

Snadno rozložitelné reklamní nosiče a vše ostatní pro firemní prezentace nebo tiskové konference dokážeme včetně grafiky a výroby dodat za pár dní.

detail projektu

Další realizace v sekci Dárkové předměty a textil

Vše pro konference a festivalyMediální kampaň Otevíráme Pevnost poznáníSirkové hlavolamyEuropump 2013

Studio Palec

Studio Palec v sobě už od roku 2002 efektivně kombinuje grafický ateliér, reklamní agenturu a producenta ofsetového i digitálního tisku. Využívá přitom více než dvacetiletých zkušeností jednotlivých členů svého týmu.

Graficky vyřešíme vše, co je spojeno s utvářením jednotného firemního vzhledu, poskytujeme reklamní služby, zajišťujeme tisk veškerých prezentačních materiálů, realizujeme výstavy...