Nástroj Screpy – dobrá volba?

Úvod

V tomto blogu se budu zabývat novým nástrojem, který jsem si nedávno koupil a který se jmenuje Screpy, a tím, jak mi pomohl zlepšit mé webové aplikace. Tento program jsem zakoupil za pouhých 55 dolarů, což považuji za výhodnou nabídku. Pojďme si říct, co Screpy je.

Screpy je nástroj poháněný umělou inteligencí, který vám pomůže identifikovat bolestivá místa na vašem webu. Provede důkladnou analýzu a poskytne vám podrobnou zprávu o všech nalezených problémech. Dokáže analyzovat cokoli od technických problémů, SERP(Search Engine Results Page), rychlosti stránek, doby provozu webu a podobných problémů, které mohou poškodit celkový výkon vašeho webu. Poskytuje komplexní zprávy o problémech, které během analýzy zachytil. Zpráva bude obsahovat také návrhy a doporučení k odstranění těchto nepříjemných problémů, což znamená, že pro nás neexistují žádné dohady!

Funkce Screpy, které mi pomohly zlepšit mé webové stránky

Prohlížeč webových stránek

Nejprve používám funkci Screpy Crawler, abych zjistil, co je na mých webových stránkách špatně. Po prohledání webu Screpy zjistí, zda jsou na něm nefunkční stránky, stránky se špatnou syntaxí, kanonické stránky, které se nedodržují, zda má stránka meta viewport nebo meta robots tagy, které se nedodržují, špatné informace HTML, pomalé stránky, jakékoliv chyby na straně serveru nebo zda se při načítání objevují chyby v konzoli.

Sledování rychlosti stránek

Jako vývojář mám jednu z nejoblíbenějších funkcí, jak zvládnou kontrolu rychlosti stránky, abych získal základní webové vitální údaje. Ušetří mi to spoustu času, protože nemusím ručně kontrolovat maják v Chromu u každé své stránky. Stačí nastavit, o kterých stránkách potřebuji získat informace, a Screpy odvede těžkou práci, během několika minut zobrazí informace o výkonu mých stránek, jejich přístupnosti, osvědčených postupech a výsledcích SEO.

SERP

Kromě toho, že je to drsný analyzátor webových stránek, je to také nástroj, který dokáže analyzovat webové stránky a zobrazit, jak se moje klíčová slova umísťují ve vyhledávačích. Má mnoho funkcí, které mi umožňují zobrazit hustotu klíčových slov, chyby SEO a další důležité podrobnosti o mé webové stránce. Tato aplikace mi pomohla identifikovat problémy SEO a odstranit je tím, že mi poskytla návrhy na optimalizaci, aby se stránka umístila na vyšších pozicích ve vyhledávačích. Líbilo se mi také, jak mi jejich panel SEO prezentoval snadno pochopitelné aktualizace mého celkového pořadí a dalších analytických údajů.

Analýza obsahu

Screpy mi také pomohl zlepšit obsah webové stránky tím, že mi ukázal problémy, o které jsem se při vývoji svých webových stránek vůbec nezajímal, jako jsou chybějící nadpisy, dlouhé nadpisy, krátké nadpisy, chybějící popisy, dlouhé popisy, krátké popisy, chybějící H1, nízký poměr obsahu, nízký počet slov, duplicitní nadpisy, duplicitní popisy a duplicitní H1.

Prostor pro zlepšení

Jako každá aplikace má i Screpy daleko k dokonalosti. Ačkoli je přívětivá pro začátečníky, některá jejich designová rozhodnutí, jako například zobrazení tlačítka, které nic nedělá, mě nutí drbat se na hlavě. Na rozdíl od některých podobných nástrojů, které jsem používal, není používání Screpy na mobilním zařízení snadné ve srovnání s používáním na větší obrazovce. I když jsem získal doživotní licenci Pro, stále existují funkce, které jsou dostupné pouze pro jinou úroveň licence, což je svým způsobem spravedlivé.

Závěr

Pokud jste SEO analytik nebo webmaster, určitě chápete, že ruční kontrola klíčových slov na webu pro zjištění pořadí webových stránek zabere spoustu času. Z tohoto důvodu nemůžete vytvářet přehled. Pokud byste to chtěli udělat, zabere vám to další spoustu času. Je řešením software pro sledování pozic? Ano, rozhodně!

Pomocí softwaru pro sledování pozic můžete automatizovaně analyzovat klíčová slova na svých webových stránkách, vytvářet přehledy, sledovat změny v čase, přijímat budoucí rozhodnutí, analyzovat hodnotu klíčových slov v žebříčku a mnoho dalšího.

Screpy je jedním z populárních nástrojů pro sledování pozic, který vám pomůže se sledováním pozic, sledováním rychlosti stránek, sledováním majáku, sledováním uptime, sledováním w3c a analýzou webových stránek.

Vzhledem k ceně, za kterou jsem Screpy zakoupil, jsem velmi spokojen s funkcemi, které jsem získal, i když některé věci se mi nelíbí. Doufám, že se objeví další aktualizace, aby mohl lépe konkurovat ostatním podobným nástrojům.

Ilustrační obrázek - Palec.net - marketing, grafika, weby, e-shopy, foto a tisk